| Kategória | Alkategória | Tárgy | Forrásintézmény | Ügyazonosító | Hirdetményi azonosító / iktatószám | Kifüggesztés dátum | Levétel dátum |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Külső szervezet hirdetménye | Felmérés | Háztartási Költségvetési Felvétel | KSH Központi Statisztikai Hivatal | KSH/2101/2025 | XIII/3364/2025 | 2025-12-17 | 2027-01-11 |
| Külső szervezet hirdetménye | Közlemény | KSH Statisztikai Igazgatóság lakossági felhívása a Budaörs területén 2027 év január hónapig tartó, 1539, 1942, 2003 és 2154 számú adatgyűjtésekkel kapcsolatban | Központi Statisztikai Hivatal | KSH/74-I/2026. | XIII/249/2026. | 2026-01-16 | 2027-02-01 |
| Belső hirdetmény - Budaörsi Polgármesteri Hivatal hirdetménye | Pályázati felhívás | Pályázat az iparosított technológiával épült társasházak felújításának, korszerűsítésének támogatására | Budaörsi Polgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Iroda | IX/71/2026 | XIII/1592/2026 | 2026-06-01 | 2026-10-01 |
| Belső hirdetmény - Budaörsi Polgármesteri Hivatal hirdetménye | Pályázat | Közoktatási ösztöndíj pályázat | Budaörsi Polgármesteri Hivatal Szociális Iroda | XIV/1253-3/2026 | XIII/1621/2026 | 2026-06-04 | 2026-10-01 |
Időpontfoglalás